Hatırlatma programı foruma eklenmiştir.
http://www.excelce.net/forum/index.php?topic=1661.0

Gönderen Konu: yedek alma  (Okunma sayısı 3876 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drykcktl

• Excelce Onbaşı
  • **
  • Puan +0/-0
  • Excel'den Daha Fazlası!..
  • Ad Soyad: DERYA KÜÇÜKTÜLÜ
  • Doğum Yılınız: 1981
  • İl / İlçe: İZMİR ÇİĞLİ
  • İşletim Sisteminiz: XP
  • Mesleğiniz: MUHASEBE
  • Office Versiyonunuz: 2003
yedek alma
« : 18 Şubat 2020, 15:40:03 »
merhaba herkese kodlarla hazırlanmış 1 dosyam var.eksik olan noktalar konusund yardımcı olursanız sevinirim.
şöyle anlatayım derdimi şubat ayı gelen mal excel dosyasında genel sayfa yazan bir sayfam var buraya butonla diğer sayfalardan (altta bulunan tarih sayfalarından) aktar butonuyla veri alıyorum.istediğim aynı klasör içinde bulunan şubat analiz dosyasında genel sayfasınada yazdırabilirmiyim aynı verileri  bir nevi yedek alıcam.
burada aklıma takılan bir durum var ama analiz dosyası içinde farklı sayfalarda olacak bunları etkilememi yani sadece genel sayfasına işlem yapmalı
günlerdir birsürü kodla uğraştım ama beceremedim 

Çevrimdışı drykcktl

• Excelce Onbaşı
  • **
  • Puan +0/-0
  • Excel'den Daha Fazlası!..
  • Ad Soyad: DERYA KÜÇÜKTÜLÜ
  • Doğum Yılınız: 1981
  • İl / İlçe: İZMİR ÇİĞLİ
  • İşletim Sisteminiz: XP
  • Mesleğiniz: MUHASEBE
  • Office Versiyonunuz: 2003
Ynt: yedek alma
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2020, 11:18:19 »
merhaba herkese kodlarla hazırlanmış 1 dosyam var.eksik olan noktalar konusund yardımcı olursanız sevinirim.
şöyle anlatayım derdimi şubat ayı gelen mal excel dosyasında genel sayfa yazan bir sayfam var buraya butonla diğer sayfalardan (altta bulunan tarih sayfalarından) aktar butonuyla veri alıyorum.istediğim aynı klasör içinde bulunan şubat analiz dosyasında genel sayfasınada yazdırabilirmiyim aynı verileri  bir nevi yedek alıcam.
burada aklıma takılan bir durum var ama analiz dosyası içinde farklı sayfalarda olacak bunları etkilememi yani sadece genel sayfasına işlem yapmalı
günlerdir birsürü kodla uğraştım ama beceremedim

yardımcı olabilecek bir arkadaş yokmu  :'(