Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Microsoft Excel, Vba, Makro, Formül vb. Soruları / Yardım
« Son İleti Gönderen: fatihcik16 11 Nisan 2018, 15:46:44 »
Merhaba Arkadaşlar

bu foruma ilk yazım olacak yapmak istediğim şey oluşturmuş olduğum sipariş listemdeki sipariş tarihini girdiğimde dashboard gibi kullanmak istediğim ilk sayfama getirsin girdiğim tarihin başındaki ürün marka ve model kısımlarını takvimdeki tarihin altındaki hücreye yazsın. bilmem anlatabildim mi ? dashboard olarak excelin kendi Herhangi bir yıl için takvim şablonunu kullanıyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
2
Fiyat nedir?
jrerkan@live.com

Merhaba,

Ücretsiz halini kurup deneyin isterseniz. Beğenirseniz ve ihtiyacınızı karşılayacağını düşünürseniz detaylar için konuşabiliriz.

İlginiz için teşekkürler.
4
Merhaba

Özetle şöyle açıklayayım. Sayfa1 ve Sayfa2 benzer tablolar sadece Sayfa1 de birim fiyatlar eksik. Sayfa1'de yer alan malzemelerin birim fiyatını Sayfa2 de C veya F sütunundan almak istiyorum.Burada 4 kriter var. Sayfa1 de A3 malzemesinin birim fiyatını (D3), Sayfa2 de C sütununda ya da F sütunundaki fiyatlardan getirmeliyim.Eğer Sayfa1 A1 değeri Sayfa2 G sütununda varsa ve Kg veya M2 ise Sayfa2 nin F sütununda yer alan birimi Sayfa1'de D3'e getirsin eğer Sayfa1 A1 değeri Sayfa2 G sütununda varsa ve Kg veya M2 değil ise Sayfa2 nin C sütunundaki fiyatı Sayfa1'de D sütununa getirsin.Eğer Sayfa1 A1 değeri Sayfa2 G sütununda yoksa ve Kg veya M2 ise Sayfa2 nin D sütununda yer alan en yüksek miktarlı malzemenin F'de yer alan fiyatını Sayfa1'de D sütununa getirsin,Eğer Sayfa1 A1 değeri Sayfa2 G sütununda yoksa ve Kg veya M2 değil ise Sayfa2 nin B sütununda yer alan en yüksek miktarlı malzemenin C sütununda ki fiyatını Sayfa1'de D sütununa getirsin.

Yardımınız için teşekkür ederim.
5
indirme linki nerede acaba

İlk mesajda:
ExcelceKasa.rar şeklinde...
6
Çok teşekkür ederim, ilgi ve alakanıza...
7
Merhaba,

Ekteki çalışma işinizi görebilir. İncelemenizi rica ederim.

İyi Çalışmalar dilerim.
8
indirme linki nerede acaba
9
Sayın arkadaşım istediğiniz, sanırım ekteki gibi bir şeydir.
10
Güncelledim, önceki test ettim çalışıyor ama yinede güncelledim.

Malesef yüklediğin 2 dosya bende de açılmadı.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10