Diğer Konular > Excel Harici Konular

Monitör

(1/2) > >>

drejan62:
Merhabalar

Bilgisayarımın ekranı sarardı göze zarar veriyor. Evde çocuk baktığından ekranı değiştirmek istiyorum.
Her ne kadar bilgisayar eski olsada Ekranı yeni almamın bir sakıncası olmaz değilmi?
Birde sağlıklı monitör hangisidir ve internetten hangi siteden alabilirm ne önerirsiniz.

Teşekkürler

Bülent Öztürk:
Merhaba Ercan Bey,

Şu an ne kullanıyorsunuz?

drejan62:

--- Alıntı yapılan: Bülent Öztürk - 06 Mayıs 2010, 14:46:13 ---Merhaba Ercan Bey,

Şu an ne kullanıyorsunuz?

--- Alıntı sonu ---
Vallahi üstat hiç bilmiyorum 5-6 yıllık bir toplama bilgisayar.
kocaman bi monitör ver LG galibe markası

Bülent Öztürk:
Valla, çok önemli grafik tasarımlar falan yapmıyorsanız, Samsung, Philips veya LG markalarının LCD ekranlarından uygun fiyatlılarını alabilirsiniz.
Ben hepsiburada, teknosa ve hizlial gibi sitelerde karşılaştırma yapıp alıyorum o tarz şeyleri...

5-6 yıllık bilgisayar için Lcd monitör yatırımı yapmanızdan ziyade bir Dizüstü almanızı tavsiye ederim, çünkü ben de eski bilgisayara yeni monitör aldım,
 sonrasında dizüstü alınca, monitör boşuna alınmış gibi oldu. Çok az kullanıyorum.

drejan62:

--- Alıntı yapılan: Bülent Öztürk - 06 Mayıs 2010, 15:35:18 ---Valla, çok önemli grafik tasarımlar falan yapmıyorsanız, Samsung, Philips veya LG markalarının LCD ekranlarından uygun fiyatlılarını alabilirsiniz.
Ben hepsiburada, teknosa ve hizlial gibi sitelerde karşılaştırma yapıp alıyorum o tarz şeyleri...

5-6 yıllık bilgisayar için Lcd monitör yatırımı yapmanızdan ziyade bir Dizüstü almanızı tavsiye ederim, çünkü ben de eski bilgisayara yeni monitör aldım,
 sonrasında dizüstü alınca, monitör boşuna alınmış gibi oldu. Çok az kullanıyorum.

--- Alıntı sonu ---
Üstad zaten çocuk kullanıyor oda internetten oyun oynuyor en fazla. Bu nedne dizüstü düşünmüyorum açıkçası.
Peki herhangi bir monitörü alsam bilgisayarın kasasına bağlasam olurmu?
Birde bunların göze en az zararlısı hangisidir fikriniz varmı?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git