Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Bu aralar bir daha olmadı.

Zannedersem tamamen gidiyor.

Yine de sorun tekrarlayınca dener, durumu bildiririm. Teşekkürler.
2
Excel dışında çalışıyor mu?
3
Hücrelerde negatif sayı girmek için - tuşuna bastığımda bazen - işareti yazmıyor. Ancak bu klavyenin sağındaki numara tuş takımındaki - işareti çalışmıyor. Backspace 'in yanındaki - tuşu çalışıyor ama.
4
   30 ayrı excel dosyası var. Aynı anda biçimlerde yada formüllerde değişiklik yapmak istiyorum.

Bir excel dosyasında 30 sayfa olsaydı, alttaki sayfa sekmelerine sağ tıklayıp, 'tüm sayfaları seç' butonuyla tüm sayfalarda aynı anda değişiklik yapabilirdim. Ancak 30 ayrı excel dosyası sözkonusu. Bir yolu var mı ?
5
Verdiğiniz formülasyonda bir değişiklik istesem yapabilir misiniz Bülent Hocam ?

a2'den a12'ye verilen örnek pul değerlerini a21'e kadar çoğaltabiliyorum ve hesaplamada da sorun olmuyor.

Ancak her yeni yapıştırılacak pul değeri sorgulamamda 11 seçeneğin dışında o p q r s ..... sütunlarına da seçenekler git gide artarak çoğalıyor. Bu a13'ten itibaren  pul değeri eklemem durumunda oluyor. Bana 5-6 seçenek bile yeter ve a21'e kadar pul değeri ekleyebilmeliyim ve de değerleri değiştirebilmeliyim. o p r s.... sütunlarında ekstra hazırladığım çizelge ve formüller var ve bu sorundan dolayı bozuluyorlar.

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

6
Bülent Beyin belirttiği gibi foruma bir süredir giriş yapmadım ve isteğinizi görmedim.Sorunuzu Bülent Bey çözmüş  sağolsun,yinede kayıtsız kalamadım alternatif olarak bir formül yazdım.Sonuç çizelgesi E4 hücresine kopyalayınız ve yeterince sağa ve aşağı çekerek çoğaltınız.Dizi formülü ctrt+shift +enter unutmayınız.Dosya ektedir.
Kod: [Seç]
=EĞER(ESAYIYSA(KÜÇÜK(EĞER(Sayfa2!$B1:$AW1=SÜTUN(A$1);SÜTUN($B1:$AW1));SÜTUN($A$1)));"X";"")
7
Teşekkürler hallettim.
8
Bülent bey,
Yardım ettiğiniz tabloya bitişik olan diğer değerlendirme tablosunun formulleri için yardımınıza ihtiyacım var. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.
9
Rica ederim.
Kolay gelsin.
10
Bülent bey,
 Emeğinize sağlık. Güzel olmuş, teşekkür ederim.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10