Araç Servis Takip Programı (AST-v.2) foruma eklenmiştir. 
http://www.excelce.net/forum/index.php?topic=1656.0

Gönderen Konu: exel de basit cari kart ve hesap ekstresi  (Okunma sayısı 7648 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murathan2007

• Excelce Onbaşı
  • **
  • Puan +0/-0
  • Excel'den Daha Fazlası!..
  • Ad Soyad: murat akdağ
  • Doğum Yılınız: 1969
  • İl / İlçe: manisa-kula
  • Mesleğiniz: muhasebeci
exel de basit cari kart ve hesap ekstresi
« : 08 Eylül 2014, 16:49:31 »
Muhasebe programı almaya imkanı olmayanlar yada kullan konusunda sıkıntı çekenler kullanabilir.Fatua girişleri cari karta ayrı ayrı giriliyor. ödemelerde gün gün ayrı giriliyor. sağ tarafta cari eksteresi var.

Çevrimdışı esbab

• Excelce Onbaşı
  • **
  • Puan +0/-0
  • Excel'den Daha Fazlası!..
  • Ad Soyad: aceka
  • Doğum Yılınız: 1981
  • İl / İlçe: Şanlıurfa/Merkez
  • İşletim Sisteminiz: w10
  • Office Versiyonunuz: 2010
Ynt: exel de basit cari kart ve hesap ekstresi
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2016, 10:06:28 »
Hocam emeklerinize sağlık.
İlk izlenimlerimde tam faonksiyonlarını çözemedim ama Her yapılan ödeme için ayrı tarih ve her sipariş için ayrı tarih yazabilme şansımız varmı? Varsa bunu nasıl yapabiliriz?

Sadece 4.sayfada deneme yaptım Alt alta yaptığınız her tablo Aynı kişi veya bayii nin her ay için ayrı ayrı kullanmak içinmi kullanılacak yoksa başka fonsiyona mı hizmet ediyor?
Diğer bir sorum ise Sayfa adlarını Müşteri adı olarak değiştirirsek birde Sayfayı kopyalayıp çoğaltmak sorun olurmu? ( En başa Bir sayfa ekleyip isim listesi oluşturarak isimleri köprülemeyi düşünüyorum)

Son Olarak Ödeme bilgisi veya sipariş bilgisi girince hemen ona ayrılan tarih bölümüne tarih atmasını istesem( Tarih değişmemesi gerekiyorki yapılan işlemlerin tarihi belli olsun)

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.