SORU ve CEVAPLAR (Yazılabilir) > Emniyet Mensupları

İstatistik Programı

(1/1)

alkıszafer:
             Bu program Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı birimlerin aylık istatistik bilgilerini tutmak için hazırlanmıştır. Program ile Yıllar, aylar arasında mukayese alına bildiği gibi, ay sonunda gidecek istatistik formları belirli tarihler arası rapor alınması halinde otomatik olarak dolmakta, istatistik veri girişi Yıl ve Suç Numarası girilerek form üzerine getirilip, gerekli değişikler yapılabilmektedir. Sabitler bölümünde bulunan Mahalle ve Sokak adları çalıştığınız ilçeye göre uyarlayabilirsiniz. Çalıntı otolar, Kayıp Şahıslar, Zapt edilen Suç aletleri, Hırsızlık olayları, Faili Firar şüpheli kayıtları form üzerinde doldurulabilir.  Kullanışlı bir programdır. Emniyet Mensubu Mukayyit arkadaşların kullanması için ekte gönderiyorum. ŞİFRESİZ OLARAK GÖNDERİYORUM. FORM UYGULAMALARINI KENDİ YAPTIĞINIZ PROGRAMLARDA UYGULAYABİLİRSİNİZ.!
            Programın boyutu büyük olduğundan tamamını gönderemedim, kısaltılmış olarak ekte gönderiyorum. Programın tamamını Emniyet Bilgi Sistemi Pol-Net Manisa Sitesi FTP Ortak Klasörü Excelde yapılan programlar dosyası içinde bulabilirsiniz. Polis arkadaşlara duyurulur.

[Forum yazılım güncelleme esnasında sorun oluştuğundan eklendi silinmiştir.]

Bülent Öztürk:
Paylaşım ve emek için teşekkürler Zafer Bey.  :alkis

MTOGLU:
ELİNİZE SAĞLIK ÖZELDEN BİR MAİL ATTIM İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM

Puletin:
Güzel bir çalışma olmuş Elinize sağlık

assenucler:
Emek ve paylaşımınız için teşekkürler..

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git