Hatırlatma programı foruma eklenmiştir.
http://www.excelce.net/forum/index.php?topic=1661.0

Son İletiler

Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
41
Merhaba,
EK'teki excel'de barkod okuyucu ile O sütununa alt alta seri noları giriyorum ve G sütununda bu seri noları aratarak ürün bilgilerini getiriyor ancak bazen ürüne ait seri no'yu bulamıyor ve hata (#SAYI!) veriyor. Yapmak istediğim seri no girerken eğer G sütunu hata verirse otomatik N sütununa geçsin, ben N sütununa doğru veriyi girdikten sonra tekrar O sütununa geçsin. Umarım anlatabilmişimdir :)
42
32bit Excel kurmanız, kullanmanız veya bu nesneyi kaldırıp, onun yenine tarihi manuel yazabileceğiniz bir textbox ekleyebilirsiniz.
Bir de 64bit için önerilen farklı tarih çözümleri var, DTpicker görünümlü form tasarımları yapıyorlar ancak ben olsam tarih seçimi için gün / ay / yıl şeklinde seçim yaptırabileceğim 3 adet combo ekler, sorunsuz devam ederdim.
43
Cevap için teşekkür ederim.
Kodu çalışması için nasıl düzenleyebilirim.
veya nasıl bir çözüm bulabilirim. Saygılar..
44
Merhaba,

64bit'te DTPicker çalışmıyor.

Bilgilerinize.
45
Merhaba, Makro ile oluşturulan basit bir program 64 bit başka bir bilgisayara yüklendiğinde hata veriyor.
Hatanın ;

UserForm2.DTPicker6.Value = Date
koduyla alakalı olduğunu düşünüyorum.

Bu sorunu nasıl çözebilirim.
Bu konu da yardımcı olursanız memnun olurum.
Saygılar..
46
Araç Filo Takip Programı ile araçlarınızın;

- Trafik ve Kasko Sigortalarını,
- Periyodik ve Egzoz muayenelerini,
- Yıllık bakım ve hasar onarım giderlerini,
- Yol geçiş ücreti ile yol yakıt giderlerini,
- Diğer bütün giderlerini takip edip, raporlayabilirsiniz.
- Araçları kişilere zimmetleyebilir,
- Kişilere zimmetlenen araçlarının masraflarını kişilere yansıtabilirsiniz.
- Kiralık verilen araçların kayıtlarını tutabilirsiniz.
- Araç dışında farklı demirbaşlar tanımlayabilir, demirbaşları da kişilere zimmetleyebilirsiniz.
- Programı kullanacak kişiler için kullanıcı tanımlayıp, işlemler için yetkilendirebilirsiniz.
- Yapılan işlemlerin log kayıtlarını görüntüleyebilirsiniz.

Program hakkında bilgi almak için: excelvbprogram@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Program Videosu
47
Microsoft Excel, Vba, Makro, Formül vb. Soruları / Metinle toplama işlemi
« Son İleti Gönderen: emorid 23 Aralık 2022, 17:22:51 »
Merhaba
Hücre içerisinde metinle beraber
olan sayıları nasıl toplayabilirim.
Örnek olarak
A1 ve A10 hücre aralığında
Ahmet 100
Mehmet 300 gibi tek hücrede yazmakta ben bu toplamları A100 hücresine 400 şeklinde nasıl toplayabilirim
48
Microsoft Excel, Vba, Makro, Formül vb. Soruları / filtreli alana veri yapıştırmak
« Son İleti Gönderen: samed32 07 Aralık 2022, 15:40:24 »
https://www.youtube.com/watch?v=N157CBwEs-0&t=1s

https://www.youtube.com/watch?v=AITgQcxFfJI&t=58s

ARKADAŞLAR FİLTRELİ ALANA TOPLU OLARAK VERİ YAPIŞTIRMAK İSTİYORUM ÖRNEKTEKİ VİDEOLARI İZLEDİM. AMA BİRİNCİSİ DEMO SÜRÜM, İKİNCİSİNİN LİNK ÖLMÜŞ

BUNLARLA İLGİLİ YARDIM EDEBİLECEK VARMI ACABA. (DÜŞEYARA İLE YAPIYORUM BU EKLENTİLER LAZIM)

örnek tabloda  personel alanındaki verileri kopyalayıp tablo alanında filtrelenen alana yapıştırmak istiyorum.filtreleyince malum sadece 1. sıraya yapıştırıyor. sorunum bu ....
49
Mail ile bilgi verilmiştir.

İlginiz için teşekkürler.
50
Merhaba,

C3 hücresine şu förmülü yazıp, aşağı sürüklemeniz yeterlidir:

Alıntı
=EĞERSAY(F:F;B3)
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10