SORU ve CEVAPLAR (Yazılabilir) > Microsoft PowerPoint Soru, Cevap ve Örnekleri

Power Point Sunusunda Nesneleri Gizlemek

<< < (2/3) > >>

serul:
Sanırım böyle bişi istediniz. Çok vaktim olmadığı için kabaca yaptım. İnce süre ayarlamaları yapıp gerçek bir cismin yerden sekmesine benzetilebilir.

[Forum yazılım güncelleme esnasında sorun oluştuğundan eklendi silinmiştir.]

Bülent Öztürk:
Elinize sağlık Serkan Bey.  :alkis

--- Alıntı yapılan: ayaz323 - 22 Aralık 2010, 19:18:16 ---Anladım peki 2. sayfadaki sorumu anladınız slaytta ki ?

--- Alıntı sonu ---
Düğmeyi seçip, sağ tıklayın ve Köprü ekleyin.
Köprü'de Yer İşaretleri'ne tıklayın.
Slayt Başlıkları altındaki 1.Slayt'ı seçin.

serul:
Bülent Bey köprü arkadaşın işini çözmez. Başka hiçbir şekilde o sayfaya ulaşılmasını istemiyor. Sanırım arkadaş fizik / fen öğretmeni . Tek çözümü var bende kendi kurumumda ders anlatımlarında kullanıyorum;
topun atış hareketi falsh programında hazırlanıp powerpoint sunusuna bu flash gömülürse olabilir gibi. Veya başka bir powerpoint sunusundan çağırma denenebilir. Aynı sunuda olduktan sonra erişim sağ-sol-yukarı-aşağı yön tuşları ile sağlanır.

Bülent Öztürk:
P.Point kullanmadığım için pek bilmiyorum, sadece köprü ile denediğimde çalıştığını gördüğüm için tavsiye ettim.
İşin iç yüzünü ve tam ihtiyacı bilmediğim için de bir şey diyemiyorum...
Bu arada;
Swish diye bir program var, kullanımı basit. Flash olmazsa onunla da yapılabilir.

ayaz323:

--- Alıntı yapılan: serul - 23 Aralık 2010, 10:52:12 ---Sanırım böyle bişi istediniz. Çok vaktim olmadığı için kabaca yaptım. İnce süre ayarlamaları yapıp gerçek bir cismin yerden sekmesine benzetilebilir.

--- Alıntı sonu ---

Serkan Bey teşekkür ederim. Tam olarak dediğim gibi olmuş ama bunu nasıl yapıyoruz animasyonu ekleyebiliyorum fakat animasyon sırasında sırasıyla diğerlerini gizlemek istiyorum. nasıl yaptığınızı kısaca anlatırsanız çok makbule geçer. İlgilendiğiniz içinde ayrıca çok teşekkür ederim tekrardan.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git